Strona główna
Strona główna
Sklep
Sklep
Nasza Oferta
Nasza Oferta
Technologia
Technologia
Kontakt
Kontakt

Gadżety edukacyjne

     Pracownia Plastyczna Studio 22 jest miejscem gdzie spełniają się marzenia o gadżetach edukacyjnych oraz reklamowych. Nasza pasja jest widoczna na każdym etapie procesu obsługi klienta, od przyjęcia zamówienia po jego wysyłkę i dostarczenie.
     Dostępne w naszym asortymencie gadżety edukacyjne to coś znacznie więcej niż zwykłe przedmioty zabawkowe. To starannie zaprojektowane i wykonane produkty, które bawiąc uczą i rozwijają kreatywność. W ofercie posiadamy szeroki wybór gier i zabawek edukacyjnych, takich jak domki wiedzy, grające drzewa, leśne kostki, bujaki sprężynowe oraz piramidy wiedzy. Wszystkie oferowane gadżety edukacyjne zostały wykonane z atestowanych materiałów i udekorowane w ciekawy sposób. Efektem końcowym są fantastyczne, bajkowe przedmioty, które swoim przyjaznym wyglądem zachwycają najmłodszych i zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
     Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów promocyjnych, skierowaną do firm. Oferujemy produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się atrakcyjnym wyglądem i solidnym wykonaniem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży reklamowej przewidujemy i tworzymy najnowsze trendy. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze gadżetów oraz odpowiednich narzędzi promocji.

 

DLACZEGO MY?
·    Konkurencyjne ceny
·    Szybkie terminy realizacji
·    Indywidualne projekty graficzne, tworzone do skutku
·    Najwyższej jakości znakowanie na gadżetach
·    Szeroki wybór
·    Łatwy proces zamawiania
 

Pracownia Plastyczna "Studio22"

 

ul. Moniuszki 8/4
78 -320 Połczyn Zdrój,
woj. zachodniopomorskie

 

TEL. 94 366 49 70

MOB. +48 696 355 771

 

email: biuro@studio22.eu

sprzedaz@biuro22.eu

© 2019 create by Pracownia Plastyczna "Studio22"