Strona główna
Strona główna
Sklep
Sklep
Nasza Oferta
Nasza Oferta
Technologia
Technologia
Kontakt
Kontakt

Gry terenowe

   Każda osoba ze starszego pokolenia doskonale pamięta, jak swego czasu spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu poznając otaczający świat i ucząc się nowych, ciekawych rzeczy. W związku z rozwojem technologii i dostępnością wiedzy “od ręki” młodsze pokolenie w pewnym sensie straciło potrzebę zabaw edukacyjnych i gier przyrodniczych na dworze. Warto jednak wprowadzić taką formę aktywności do życia swoich dzieci, a tym samym do swojego, ponieważ rozwijają one nie tylko sprawność fizyczną, ale i ciekawość świata, a także wiele umiejętności społecznych potrzebnych młodym ludziom w późniejszym życiu. 

 

   Gry przyrodnicze doskonale rozwijają, uczą i zapewniają rozrywkę. Są świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Wzbudzają wiele pozytywnych emocji, angażują do działania i integrują wszystkich uczestników. Znakomicie rozwijają samodzielność, zaradność i inicjatywę. Uczą pracy zespołowej. Pozwalają poruszać się w przestrzeni przyrody i poznawać naturę.


Gry terenowe i przyrodnicze - doskonałą formą nauki poprzez zabawę na świeżym powietrzu!

 

   Biorąc udział w różnego rodzaju grach przyrodniczych i terenowych dzieci i młodzież bardzo szybko i właściwie w praktyce uczą się podejmowania decyzji i inicjatywy, trenują samodzielność a jednocześnie pracę zespołową i integrują się z innymi rówieśnikami, co na pewno pozytywnie wpływa na ich rozwój i umiejętności. W obecnych czasach kiedy dzieci i młodzież wolą spędzać czas samotnie przy komputerze lub smartfonie, przez co brakuje im wspólnych inicjatyw, podczas których w praktyce mogły by ćwiczyć zachowania społeczne. 

 

   Gry przyrodnicze i terenowe są doskonałym sposobem na zainteresowanie ich edukacyjną formą rozrywki, która potem ogromnie przysłuży im się w dorosłym życiu i w przyszłej pracy. Dzięki zdobywaniu umiejętności pracy zespołowej, lepiej poradzą sobie w przyszłości z powierzonymi zadaniami, umiejętność słuchania jak i wydawania jasnych poleceń znacznie wpłynie na przejrzystą atmosferę w przyszłej pracy, a dzięki zdobytej w przyjaznej, praktycznej formie wiedzy, zdobywanie kolejnych jej poziomów nie będzie stanowiło problemu.

 

Postaw na gry przyrodnicze dla dzieci!


   W naszym Studio 22 proponujemy najmłodszym a także tym starszym ciekawe i zajmujące gry terenowe, które są naprawdę atrakcyjną metodą zdobywania wiedzy oraz ćwiczenia pewnych umiejętności i zachowań. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych, którzy ze śmiałością mogą brać w nich udział i rozerwać się jak za dawnych lat. Proponujemy szereg różnych form rozrywki w postaci różnorodnych gier terenowych, gier przyrodniczych dla dzieci, zabaw edukacyjnych na świeżym powietrzu i wielu innych. Biorąc udział w takich grach można nie tylko poznawać wiadomości i zagadnienia sugerowane przez grę ale i trenować techniki zapamiętywania, poznawać otaczającą przyrodę, uczyć się pewnych zachowań a także spędzać czas na świeżym powietrzu co doskonale wpływa na ciało i umysł. Gry przyrodnicze dla dzieci mają za zadanie stworzyć pewne sytuacje, polecenia, które wykonać należy za pośrednictwem jakichś działań wymagających nieco ruchu, zastanowienia i współpracy z innymi uczestnikami zabawy. 
 

 

 

 

 

Zabaw się razem z nami

Pracownia Plastyczna "Studio22"

 

ul. Moniuszki 8/4
78 -320 Połczyn Zdrój,
woj. zachodniopomorskie

 

TEL. 94 366 49 70

MOB. +48 696 355 771

 

email: biuro@studio22.eu

sprzedaz@biuro22.eu

© 2019 create by Pracownia Plastyczna "Studio22"