Strona główna
Strona główna
Sklep
Sklep
Nasza Oferta
Nasza Oferta
Technologia
Technologia
Kontakt
Kontakt

     Pomoce dydaktyczne ze wszelkich obszarów nauki szkolnej, między innymi takich, jak przyroda, mają się przyczynić do lepszej efektywności edukacyjnej, ułatwiając dzieciom poznawanie nowych rzeczy i zjawisk, a także pobudzając do myślenia. Dostarczają one uczniom bodźców sensoryczno-motorycznych, oddziałując na ich zmysły, przez co umożliwiają bezpośrednie i pośrednie odkrywanie fascynującego świata przyrody. Ważną cechą pomocy dydaktycznych jest przede wszystkim ich rola informacyjna – są niezwykle skutecznym środkiem przekazu informacji, ułatwiając zrozumienie oraz przyswojenie wiedzy.
     Oferowane przez nas pomoce dydaktyczne to doskonały sposób na zabawę, dzięki której dzieci rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie, estetycznie, ruchowo i duchowo. Uczą się funkcjonowania w społeczeństwie i relacji z innymi. Przyrządy tego typu wyrabiają w dziecku charakter i nastawienie do świata przyrody. Zabawy uruchamiają wszystkie zmysły, fantazję dziecka i kształcą ich konsekwentnego myślenia. Nauka poprzez zabawę to dobry sposób na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, nie kojarzy się to nam z przykrym obowiązkiem, lecz z czystą przyjemnością. Tego typu zabawy, stanowią dla naszych pociech sposób nauczania.

     Można by się pokusić o stwierdzenie, że uczą życia.

     Nasze przyrządy edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne, których motywem przewodnim jest przyroda, są dostosowane do wieku dziecka. Nie burzą harmonii krajobrazu, lecz wtapiają się w niego. Wyróżniają się ciekawym wzornictwem, wspaniałą i miłą dla oka kolorystyką, innowacyjną metodą nauczania, a także trwałością i bezpieczeństwem.
     Niesamowite wykończenia plastyczne, wykorzystywane w produkcji naszych wyrobów (rzeźby, płaskorzeźby bajkowe), zachęcają nie tylko dzieci i młodzież do korzystania z nich, ale także dorosłych. Wszystkie dostępne u nas produkty, wykonane są z wysokiej klasy materiałów i pochodzą od znanych, sprawdzonych i cenionych na rynku producentów.

Pracownia Plastyczna "Studio22 "

 

ul. Moniuszki 8/4
78 -320 Połczyn Zdrój,
woj. zachodniopomorskie

 

TEL. 94 366 49 70

MOB. +48 696 355 771

 

email: biuro@studio22.eu

sprzedaz@biuro22.eu

create by Pracownia Plastyczna "Studio22"