Strona główna
Strona główna
Sklep
Sklep
Nasza Oferta
Nasza Oferta
Technologia
Technologia
Kontakt
Kontakt

Pomoce dydaktyczne - Przyroda

      Pomoce dydaktyczne ze wszelkich obszarów nauki szkolnej, między innymi takich, jak przyroda, mają się przyczynić do lepszej efektywności edukacyjnej, ułatwiając dzieciom poznawanie nowych rzeczy i zjawisk, a także pobudzając do myślenia. Dostarczają one uczniom bodźców sensoryczno-motorycznych, oddziałując na ich zmysły, przez co umożliwiają bezpośrednie i pośrednie odkrywanie fascynującego świata przyrody. Ważną cechą pomocy dydaktycznych jest przede wszystkim ich rola informacyjna – są niezwykle skutecznym środkiem przekazu informacji, ułatwiając zrozumienie oraz przyswojenie wiedzy.
     Oferowane przez nas pomoce dydaktyczne to doskonały sposób na zabawę, dzięki której dzieci rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie, estetycznie, ruchowo i duchowo. Uczą się funkcjonowania w społeczeństwie i relacji z innymi. Przyrządy tego typu wyrabiają w dziecku charakter i nastawienie do świata przyrody. Zabawy uruchamiają wszystkie zmysły, fantazję dziecka i kształcą ich konsekwentnego myślenia. Nauka poprzez zabawę to dobry sposób na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, nie kojarzy się to nam z przykrym obowiązkiem, lecz z czystą przyjemnością. Tego typu zabawy, stanowią dla naszych pociech sposób nauczania.

     Można by się pokusić o stwierdzenie, że uczą życia.

     Nasze przyrządy edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne, których motywem przewodnim jest przyroda, są dostosowane do wieku dziecka. Nie burzą harmonii krajobrazu, lecz wtapiają się w niego. Wyróżniają się ciekawym wzornictwem, wspaniałą i miłą dla oka kolorystyką, innowacyjną metodą nauczania, a także trwałością i bezpieczeństwem.
     Niesamowite wykończenia plastyczne, wykorzystywane w produkcji naszych wyrobów (rzeźby, płaskorzeźby bajkowe), zachęcają nie tylko dzieci i młodzież do korzystania z nich, ale także dorosłych. Wszystkie dostępne u nas produkty, wykonane są z wysokiej klasy materiałów i pochodzą od znanych, sprawdzonych i cenionych na rynku producentów.

Pracownia Plastyczna "Studio22"

 

ul. Moniuszki 8/4
78 -320 Połczyn Zdrój,
woj. zachodniopomorskie

 

TEL. 94 366 49 70

MOB. +48 696 355 771

 

email: biuro@studio22.eu

sprzedaz@biuro22.eu

© 2019 create by Pracownia Plastyczna "Studio22"