Strona główna
Strona główna
Sklep
Sklep
Nasza Oferta
Nasza Oferta
Technologia
Technologia
Kontakt
Kontakt

Tablice dydaktyczno-informacyjne

  Wiele osób odwiedzając pewne miejsca, pomniki przyrody, obiekty turystyczne i platformy widokowe jest głodne informacji na temat tego co widzą. Wszyscy uwielbiamy ciekawostki na temat różnych miejsc, w których się znajdujemy i które odwiedzamy. To pozwala rozwijać nasze umiejętności poznawcze a przy tym pomaga zdobywać wiedzę i rozwijać się. O wiele szybciej i skuteczniej zapamiętujemy informacje, kiedy możemy na własne oczy zobaczyć czego one dotyczą, a sam tekst  na tablicy informacyjnej napisany jest w przyjazny, jasny i przejrzysty sposób. 

  Wielu z nas podczas podróży z całą pewnością widziało różnego rodzaju drewniane tablice informacyjne. Nie trudno zauważyć, że wiele z nich nie przyciągało uwagi, napisane było drobnym, trudnym do odczytania drukiem albo ilość tekstu na nudnym tle zupełnie do nas nie przemawiała. Są jednak spotykane także tablice, które nie tylko doskonale zgrywają się z wyglądem otoczenia, stanowiąc jego spójną część lub dopełnienie, ale i przyciągają wzrok, a przekazywane przez nie informacje są łatwo przyswajalne. Nasza firma Studio 22 zajmuje się tworzeniem właśnie takich tablic informacyjnych i edukacyjnych, które tworzone są z pasją i pomysłem, przez co skutecznie sprawdzają się w wielu sytuacjach.

 

Tablice edukacyjne
  Oferujemy najwyższej jakości tablice edukacyjne: leśne oraz przyrodnicze. Stanowią one skuteczny i sprawdzony pomysł na przekazywanie wiedzy na temat świata roślin oraz zwierząt. Drewniana tablica dydaktyczna może zostać zamontowana na szlaku lub ścieżce edukacyjnej, by swoją barwną kolorystyką przyciągać uwagę oraz przybliżać tematykę przyrodniczą. W naszej ofercie znajdują się tablice z pięknymi fotografiami i ciekawostkami, które zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dzięki odpowiedniemu dobraniu nie tylko informacji, ale i sposobu ich przekazania, formy tablicy a nawet kolorystyki jesteśmy w stanie przyciągać za ich pomocą uwagę, zwłaszcza dzieci, które chętnie czytają, oglądają zdjęcia i uczą się ciekawostek na temat odwiedzanych miejsc i widzianych przedmiotów. Drewniane tablice informacyjne, które proponujemy dostępne są w różnych formach i kolorach, a także rozmiarach, tak, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb i wymagań danego obiektu, a także do jego wyglądu. Lasy, ścieżki przyrodnicze i parki znacznie lepiej wyglądają z drewnianymi tablicami w stonowanych kolorach i przyjaznej formie, stanowiącymi ich spójną całość niż z surowymi metalowymi tabliczkami o topornym i nieprzyjaznym wyglądzie.

 

Tablice informacyjne
  Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości tablic o charakterze informacyjnym, których celem może być nie tylko przekazywanie wiadomości, ale także promocja zewnętrzna. Drewniane tablice informacyjne i turystyczne, zwłaszcza te z barwnymi fotografiami oraz przykuwającymi uwagę mapami, stanowią doskonały sposób na reklamę regionu. W ofercie posiadamy również tablice urzędowe, przeznaczone zarówno do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wszystkie proponowane przez nas produkty staramy się dobierać tak, aby jak najlepiej współgrały one z otoczeniem, stanowiąc jego dopełnienie, spójną i ładnie wyglądającą całość. Chcemy, żeby każdorazowo tablice informacyjne, jakie proponujemy przykuwały wzrok jednak nie swoim niepasującym do otoczenia, topornym wyglądem, ale ciekawą formą, kolorystyką i przyjemnym designem. Drewniane tablice informacyjne jakie oferujemy dostępne są w różnych rozmiarach, stylach i kolorystyce, tak, aby pasowały zarówno do miejsca, jak i sytuacji, stanowiąc ważny “punkt informacyjny” na każdym szlaku.
 

Pracownia Plastyczna "Studio22"

 

ul. Moniuszki 8/4
78 -320 Połczyn Zdrój,
woj. zachodniopomorskie

 

TEL. 94 366 49 70

MOB. +48 696 355 771

 

email: biuro@studio22.eu

sprzedaz@biuro22.eu

© 2019 create by Pracownia Plastyczna "Studio22"