Strona główna
Strona główna
Sklep
Sklep
Nasza Oferta
Nasza Oferta
Technologia
Technologia
Kontakt
Kontakt

Wiaty edukacyjne

     Poprzez montaż przyrządów edukacyjnych w wiacie, kształtujemy właściwe relacje ze środowiskiem wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Przekazujemy praktyczną wiedzę ekologiczną, leśną i przyrodniczą w obcowaniu z naturą.
     Dzięki wyjątkowym konstrukcjom naszych wiat turystycznych, przekazujemy turystom zagadnienia środowiska przyrodniczego, tradycji, historii oraz z różnych dziedzin życia społecznego. Pragniemy wzbudzać zainteresowania poprzez pogłębianie wiedzy dzieci i młodzieży, bo to w ich rękach leży przyszłość Ziemi i naszego środowiska.
     Dlatego zachęcamy do wykorzystywania klas leśnych – wiat edukacyjnych do pogłębiania wiedzy przyrodniczej wśród małych oraz dużych turystów. Każda oferowana przez nas wiata turystyczna cechuje się solidną i bezpieczną konstrukcją, ciekawymi rozwiązaniami technicznymi, barwnymi i interesującymi przyrządami edukacyjnymi.
     Na Wasze życzenie jesteśmy w stanie wkomponować każdy przyrząd edukacyjny w wiatę nowo powstałą lub wmontować urządzenia w już istniejące wiaty turystyczne.

Pracownia Plastyczna "Studio22"

 

ul. Moniuszki 8/4
78 -320 Połczyn Zdrój,
woj. zachodniopomorskie

 

TEL. 94 366 49 70

MOB. +48 696 355 771

 

email: biuro@studio22.eu

sprzedaz@biuro22.eu

© 2019 create by Pracownia Plastyczna "Studio22"